Dwa dni temu ruszyły zapisy na nową specjalność Eco-innovations in the urban regeneration projects. Składa się ona z 6 przedmiotów, z których dwa zostaną uruchomione w nadchodzącym semestrze:
- Eco-cities, 234911-0170 – dr Zbigniew Grzymała
- Green Urban Regeneration Projects, 234921-0044 – prof. Marek Bryx
Od kolejnego semestru będzie można zrealizować pozostałe cztery przedmioty:
- Green Project Funding
- New Models of Urban Entrepreneurship
- Planning and Management in Eco-Cities
- Making the 21st century cities
Przedmioty realizowane w ramach specjalności wliczają się do puli zrealizowanych ECTS, jednak wyłącznie merytorycznie, a nie finansowo. Innymi słowy, jeżeli wskutek realizacji specjalności student przekroczyłby limit bezpłatnych punktów ECTS, nie ponosi opłaty z tego tytułu, o ile zrealizuje całą specjalność (por. poniżej)
Aby się zapisać:
- studenci I-IV semestru powinni zgłosić się do 21 lutego do pani Aliny Modrzejewskiej-Kołakowskiej (pokój nr 56, w Gmachu Głównym) celem podpisania deklaracji przystąpienia do Projektu i ukończenia specjalności "Eco-innovations in the urban regeneration projects". Zwolnieni z opłat są wyłącznie ci studenci, którzy zadeklarują na piśmie ukończenie całej specjalności, czyli zobowiążą się do zaliczenia 6 przedmiotów.
- studenci IV semestru powinni ponadto napisać podanie do Prorektora ds. Dydaktyki i Studentów prof. dr hab. Piotra Ostaszewskiego o zgodę na przedłużenie studiów z 4 do 6 semestrów i złożyć je w DSM. Ale uwaga! – przystąpienie do realizacji specjalności nie zwalnia z obowiązku terminowego złożenia pracy magisterskiej. Nie oznacza również możliwości bezpłatnego studiowania innych przedmiotów w przypadku konieczności powtarzania semestru. Specjalność nie jest zatem furtką dla spóźnialskich, ale możliwością zdobycia dodatkowej wiedzy.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz